FAQs

Mes suprantame, kad visi turime skirtingus gyvenimo grafikus, todėl galime prisitaikyti prie pacientų poreikių. Skambinkite, susiderinsime.

Turime specialų pasiūlymą skubantiems – skubus tyrimas 36 val bėgyje už specialią kainą. Skambinkite, susiderinsime.

Gyvenimas karantine mus išmokė būti lanksčiais ir dirbti online. Deja, tyrimus atlikti įmanoma tik klinikos patalpose. Tačiau konsultacijos galimos ir nuotoliniu būdu. Skambinkite, susiderinsime.

Suprantame, kad pati procedūra atrodo nemaloniai, tačiau bijoti visiškai nereikia. Tyrimo nauda yra didžiulė, o šiuolaikinė medicina nejautros pagalba leidžia jaustis komfortiškai visos procedūros metu.

Gydytojo konsultacija įeina į procedūros kainą. Jei bus rasta problema ir paskirtas gydymas, vėliau reikės registruotis mokamai gydytojo konsultacijai. 

Taip, kraujo tyrimus reikėtų atlikti iš anksto, elektrokardiogramą galime padaryti prieš procedūras.

Radus šią infekciją būtina gydytis! Negydant, padidėja rizika išsivystyti skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opaligei, padidėja rizika susirgti skrandžio vėžiu. Gydytis savarankiškai negalima, būtina kreiptis į gydytoją, kad parinktų jums tinkamą ir efektyvų gydymą.

Vaistinėse parduodami H.Pylori greitieji testai nėra tikslūs ir nerekomenduojami diagnostikai. Tačiau, jei toks testas teigiamas, būtinai kreipkitės į gydytoją dėl tolimesnio ištyrimo.