Paslaugos

Endoklinikos paslaugos

v 28

Mūsų klinika siūlo profesionalias ir saugias kolonoskopijos, gastroskopijos bei hemorojaus gydymo paslaugas. Mūsų specialistai naudoja pažangiausią įrangą ir metodus, kad užtikrintų tikslų diagnostiką bei efektyvų gydymą.

Kolonoskopija – tai procedūra, kurios metu tiriama storosios žarnos vidinė dalis. Ji padeda nustatyti įvairias žarnyno ligas, tokias kaip polipai, uždegimai ar vėžys. Tyrimas atliekamas naudojant ploną ir lanksčią vamzdelį su kamera, užtikrinant minimalų diskomfortą pacientui.

Gastroskopija – tai tyrimas, leidžiantis gydytojams apžiūrėti viršutinės virškinimo sistemos dalis: stemplę, skrandį ir dvylikapirštę žarną. Procedūra padeda diagnozuoti ir gydyti opas, uždegimus, navikus ir kitas ligas. Tyrimas atliekamas naudojant endoskopą, užtikrinant greitą ir tikslų rezultatą.

Hemorojaus gydymas – mūsų klinikoje atliekamas įvairiais metodais, priklausomai nuo ligos stadijos ir sunkumo. Siūlome tiek konservatyvius, tiek chirurginius gydymo būdus, siekdami užtikrinti greitą ir efektyvų palengvėjimą bei ilgalaikį rezultatą.

Pasitikėkite mūsų profesionalų komanda ir modernia įranga, kurie rūpinsis Jūsų sveikata ir komfortu. Kreipkitės į mus ir užsiregistruokite konsultacijai jau šiandien.

Skaitykite plačiau