Paslaugos

Nutukimo gydymas

endoklinika

Mūsų klinika siūlo platų nutukimo gydymo paslaugų spektrą, padedantį pasiekti ilgalaikių svorio mažinimo tikslų ir pagerinti gyvenimo kokybę. Naudojame pažangiausius metodus ir modernią įrangą, siekdami užtikrinti saugų ir efektyvų gydymą.

Skrandžio balionas – tai minimaliai invazinė procedūra, kurios metu į skrandį įvedamas pripučiamas balionas. Jis padeda sumažinti suvartojamo maisto kiekį, todėl pacientai greičiau jaučiasi sotūs ir efektyviau mažina svorį.

Endoskopinė skrandžio plastika – procedūra, kurios metu skrandžio dydis mažinamas naudojant endoskopą ir specialias siūles. Tai saugus ir veiksmingas metodas, padedantis sumažinti skrandžio talpą ir pagerinti svorio kontrolę.

Skrandžio apylanka – chirurginė operacija, kurios metu suformuojama mažesnė skrandžio dalis ir tiesiogiai prijungiama prie plonosios žarnos. Tai efektyvus būdas mažinti suvartojamo maisto kiekį ir absorbciją, padedantis pasiekti reikšmingą svorio sumažėjimą.

Skrandžio rezekcija – procedūra, kurios metu pašalinama dalis skrandžio, paliekant mažesnę skrandžio talpą. Ši operacija padeda greičiau jaustis sotiems ir efektyviai kontroliuoti svorį.

Skrandžio mažinimo operacija – įvairios chirurginės procedūros, skirtos sumažinti skrandžio dydį ir pakeisti virškinimo traktą, siekiant ilgalaikio svorio mažėjimo ir gyvenimo kokybės gerinimo.

Pasitikėkite mūsų patyrusių specialistų komanda, kuri padės Jums rasti tinkamiausią sprendimą ir užtikrins profesionalų rūpinimąsi viso gydymo proceso metu. Kreipkitės į mus ir pradėkite savo kelionę sveikesnio gyvenimo link jau šiandien.

Skaitykite plačiau